II Charytatywny Rajd Pieszy

26 września odbył się II Charytatywny Rajd Pieszy, w którym udział wzięli policjanci Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Nowy Sącz.

Warunki pogodowe towarzyszące tegorocznej imprezie oraz sytuacja epidemiologiczna spowodowały skrócenie trasy rajdu do 11 km, który zakończył się w Kosarzyskach – Zamakowisku.

Wzorem ubiegłego roku wpisowe uczestników rajdu dedykowano Podopiecznym naszej Fundacji. Z tego tytułu na konto Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wpłynęło 1.500 złotych, za co z serca dziękujemy!

Kierownictwu nowosądeckiej Komendy Miejski Policji oraz Prezydium Regionu IPA Nowy Sącz serdecznie dziękujemy za kolejną interesującą inicjatywę zorganizowaną na rzecz osieroconych rodzin policyjnych.

Uczestnikom II Pieszego Rajdu dziękujemy za obecność i ukończenie rajdu pomimo niesprzyjającej na trasie aury pogodowej.

Mamy nadzieję, że nowosądeckie rajdy wpiszą się w kalendarz cyklicznych imprez sportowych, które z roku na rok będą przyciągać sympatyków turystyki pieszej, nie tylko wśród funkcjonariuszy i pracowników Policji, ale również innych miłośników wędrówek, którzy zechcą połączyć swoją pasję z charytatywną aktywnością.