„Jaka to melodia” dla Fundacji

W sobotę 21 października br. w teleturnieju „Jaka to melodia?” emitowanym od 1997 r. w Telewizji Polskiej wystąpili… policjanci. Odcinek specjalny, z którego wszystkie wygrane uczestników zostały przeznaczone na wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, otworzył Andrzej Rosiewicz piosenką „Chłopcy radarowcy”. Na antenie pojawiła się również Bonnie Tyler ze swoim przebojem „Holding Out for a Hero”.

W roli zawodników wystąpili: podkom. Mariusz Kurczyk z Wydziału Prasowo-Informacyjnego Biura Komunikacji Społecznej KGP, sierż. Żaneta Dulska z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sieradzu i mł. asp. Patryk Klekot ze Świętochłowic, który w tym roku zdobył tytuł superdzielnicowego. W loży dla gości specjalnych zasiedli: sierż. szt. Kamil Kłeczek z Wydziału Promocji Policji BKS KGP, st. post. Paulina Piwowarczyk z WRD KPP w Skarżysku-Kamiennej, mł. asp. Aleksandra Wasiak z Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie i st. asp. Kamil Balicki z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego KSP wraz z psem służbowym Wojciechem.

Najlepiej odpowiadał Mariusz Kurczyk, który zdobył 13 290 zł, co w połączeniu z innymi wygranymi dało kwotę 14 530 zł, w całości przekazaną Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach