Finał IX charytatywnego turnieju tenisa ziemnego par deblowych w Kołobrzegu

Zakończył się trwający dwa dni na kołobrzeskich kortach turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach, w którym uczestniczył nadinsp. dr Jarosław Szymczyk Komendant Główny Policji oraz podinsp. Jacek Cegieła Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie. Turniej organizowany był przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg i NSZZP województwa zachodniopomorskiego.

Startujący w rozgrywkach walczyli o m.in. o puchar Komendanta Głównego Policji, który osobiście wręczał  zwycięzcom nadinsp. dr Jarosław Szymczyk.

Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych już na stałe wpisany jest w letni kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji i cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Kołobrzegu i regionu ale i turystów goszczących na zachodniopomorskiej ziemi. Już po raz dziewiąty turniej odbył się na koniec czerwca.

W tym roku  wśród uczestników było kilku policjantów, emerytów policyjnych, a także znane osoby z estrady i telewizji: Tomasz Stockinger, Paweł Orleański, Wojciech Dąbrowski, Henryk Sawka, Tomasz Bednarek.

Impreza objęta była patronatem Komendanta Głównego Policji, który osobiście uhonorował zwycięzców. Organizatorem był jak co roku  Prezydent Miasta Kołobrzeg

W tym roku w imprezie udział wzięli m.in:  Posłowie na Sejm RP marek Hok i Czesław Hoc,  Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk oraz podinsp. Jacek Cegieła, przewodniczący Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach nadinsp. Władysław Padło, były szef Biura Międzynarodowej Współpracy Policji  insp. Rafał Łysakowski.

W rozgrywkach udział wzięli również włodarze miasta  Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek i jego zastępcy. Startującym dopisywała pogoda, a zawodnicy zmagali się w rozgrywkach. Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:

Klasyfikacja o Puchar Przewodniczącego  Rady Fundacji  Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach:

I Rafał Łysakowski/Dariusz Biel
II Adam Kuc/ Marek Kędziora
III Krzysztof Bobala/Paweł Urbaniak
IV Dariusz Rudy/Janusz Ratajczak

Klasyfikacja w walce o Puchar Komendanta Głównego Policji:

I Stanisław Krechowicz/ Paweł Owczarz
II Jacek Paluszkiewicz/ Waldemar Ratajczak
III Marek Samarcew/ Małgorzata Andrzejczuk
IV Piotr Kurowski/ Wiesław Beszczyński

Klasyfikacja w grupie MIKST w walce o puchar Prezydenta Miasta Kołobrzegu:

I Jarosław Szymczyk/ Dariusz Biel
II Marek Małecki/Wojciech Dąbrowski

Podczas Turnieju przeprowadzono zbiórkę pieniędzy. Dochód trafił na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na kolejne rozgrywki zapraszamy już za rok.

źródło: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/128075,Final-IX-charytatywnego-turnieju-tenisa-ziemnego-par-deblowych-w-Kolobrzegu.html